Teknoloji

Ablo Ban Kaldırma ve Yeni Hesap Açma

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Ablo ban kaldırma ve yeni hesap açma hakkında sizlere bahsedeceğim. Ablodan engellenen ya da yeni hesap açmak isteyenler genelde basit bir güvenlik önlemiyle karşılaşıyor . Bunun sebebi sahte hesapları engellemek ve kullanıcıların birden çok hesapla giriş yapmamalarını sağlamak.

Dünya genelindeki insanlarla hiç bir şekilde dil bilmeden konuşabileceğiniz kendi büyesinde hızlı çeviri bulunduran sosyal mesajlaşma uygulaması Ablo bazen şikayetler üzerine hesabınızı kapatabiliyor bazende basit bir küfür nedeniyle hesabınızı askıya alabiliyor. Ablo da yeniden hesap açmak için sırasıyla şunları yapalım.

Ablo Ban Kaldırma ve Yeni Hesap Açma İşlemleri

Ablo Yeni Hesap Açma

Öncelikle engellenmiş telefonumuzu uçak moduna alıyoruz 1 dakika kadar bekledikten sonra uçak modundan çıkabiliriz.Yeni hesap açmak için engellenmiş telefonunuz ile aynı internet bağlantısını kullanmayan bir cihaz gerekiyor yani evinizdeki wifi bağlantısı yerine evdeki diğer bireylerin telefonunu kullanarak yeni bir hesap oluşturun. Oluşturduğunuz hesabı telefonunuzda deneyin ve oturum açın hepsi bu kadar.

Ablo Ban Kaldırma

Ablo da anlamadığınız bir şekilde engellendiğinizi düşünüyorsanız ban yedikten yaklaşık 1 saat sonra size otomatik mesaj gelmektedir bu mesajı cevapladığınız da yetkili kişiler size geri dönecektir.

Bilgisayar Masası Nasıl Olmalı ?
Trypophobia Delik Fobisi Nedir ?

Reactions

6
12
1
0
2
3
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. 2 hesabim oldugunu ve birini banladiklarini soyluyorlar giris yapamiyorum e-mailimle nedendir

    • Ablo kuralları gereği bir cihazdan en fazla bir adet hesap açılır. Eğer hesabınız ban yediyse ikinci hesabı açamazsınız ama size tavsiyem diğer bir ablo kullanılmamış cihazdan hesap açıp telefonunuzda giriş yapmanız.

      • Bunu nasıl yapabilirim sapık erkekler bana sapıkça şeyler yazdıgından dolayı çok küfür ediyordum uyarıldım daha sonra hesabım banlandı ve giriş yapamadım email sifremi yanlış girdiğimi tekrarlıyordu ve sihirli bağlantıya tikla giriş yap diyordu ama ortada bisey yoktu ablo hesabını sildim email şifremi değiştirdim bugün yeniden indirdim uygulamayı girmeye çalıştım ama şifremi kabul etmedi değiştirmiştim halbuki şimdi demek istediğim ben başka telefondan indirip kendi telefonuma nasıl alabilirim bu uygulamayı lütfen yardımcı ol😳❤

        • Merhaba, öncelikle yaşadığınız sorundan dolayı üzgünüm. Evet maalesef ülkemiz bu konuların Afrika’sı. Bu konuda size yardımcı olabilmem için size birebir destek vermem gerekli ama maalesef bunu yapamam. Bize danıştığınız için teşekkür ederim, hoşçakalın.