Ablo Ban Kaldırma ve Yeni Hesap Açma

Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Ablo ban kaldırma ve yeni hesap açma hakkında sizlere bahsedeceğim. Ablodan engellenen ya da yeni hesap açmak isteyenler genelde basit bir güvenlik önlemiyle karşılaşıyor . Bunun sebebi sahte hesapları engellemek ve kullanıcıların birden çok hesapla giriş yapmamalarını sağlamak.

Dünya genelindeki insanlarla hiç bir şekilde dil bilmeden konuşabileceğiniz kendi büyesinde hızlı çeviri bulunduran sosyal mesajlaşma uygulaması Ablo bazen şikayetler üzerine hesabınızı kapatabiliyor bazende basit bir küfür nedeniyle hesabınızı askıya alabiliyor. Ablo da yeniden hesap açmak için sırasıyla şunları yapalım.

Ablo Ban Kaldırma ve Yeni Hesap Açma İşlemleri

Ablo Yeni Hesap Açma

Öncelikle engellenmiş telefonumuzu uçak moduna alıyoruz 1 dakika kadar bekledikten sonra uçak modundan çıkabiliriz.Yeni hesap açmak için engellenmiş telefonunuz ile aynı internet bağlantısını kullanmayan bir cihaz gerekiyor yani evinizdeki wifi bağlantısı yerine evdeki diğer bireylerin telefonunu kullanarak yeni bir hesap oluşturun. Oluşturduğunuz hesabı telefonunuzda deneyin ve oturum açın hepsi bu kadar.

Ablo Ban Kaldırma

Ablo da anlamadığınız bir şekilde engellendiğinizi düşünüyorsanız ban yedikten yaklaşık 1 saat sonra size otomatik mesaj gelmektedir bu mesajı cevapladığınız da yetkili kişiler size geri dönecektir.

Reactions

6
2
1
0
0
1
Zaten tepki gösterdin

Henüz Beğenen Yok

Ablo Ban Kaldırma ve Yeni Hesap Açma” 8 yorum

  1. 2 hesabim oldugunu ve birini banladiklarini soyluyorlar giris yapamiyorum e-mailimle nedendir

    • Ablo kuralları gereği bir cihazdan en fazla bir adet hesap açılır. Eğer hesabınız ban yediyse ikinci hesabı açamazsınız ama size tavsiyem diğer bir ablo kullanılmamış cihazdan hesap açıp telefonunuzda giriş yapmanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir