Tekno Magazin

Cyberpunk 2077 Yaması Ne Zaman Gelecek ?

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

CD Projekt firmasının geliştirdiği popüler oyun Cyberpunk 2077 çıkışında büyük bir performans ve oyun içi hata sorunlarıyla kullanıcıları karşısına almıştı. Kullanıcılara yama paketleri yayınlayarak sorunları gidermeye çalışacaklarını söyleyen ekip ilk büyük yamayı yayınlasa da ikincisi yayınlanmadı.

Geçtiğimiz aylarda CD Projekt firması büyük bir siber saldırıya maruz kaldı saldırı sonucu Cyberpunk 2077 oyununa dair kaynak kodlarının çalınıp internete sızdığı hatta para karşılığı bu kodların ticareti yapıldığı yönünde söylentiler mevcut. Büyük bir açık kapısı oluşturan bu kaynak kodu sızıntısının farkında olan firma yayınlayacakları yamanın tarihini ileri bir zamana erteledi.

Mart ayına ertelenen yama ile oluşabilecek açıkların ve var olan sorunların düzeltilmesi bekleniyor. Cyberpunk 2077 yamasını firma tahminen Mart ayının ikinci haftasına yayınlanması beklenirken kesin ve net bilgide yoktur.

Cyberpunk 2077 Yamasında Neler Olacak ?

Konsollardaki hataların giderilmesi beklenirken aynı zamanda stabil çalışma sorunununda çözüleceği bekleniyor. Bilgisayar kullanıcıları içinse oyun içi stabil çalışma sorunu, çeşitli hatalar ve bir çok güvenlik açığının kapatılması bekleniyor.

Wordpress Temel Kodları
GıbırNet Steam Oyunları

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF