Program

Deezer İle Flac Şarkı İndirmek

4
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Deezer ile flac şarkı indirmek isteyenlere basit ama kullanışlı bir uygulama olan Deemix ‘den bahsedeceğim. Flac şarkı indirmek isteyen kullanıcılar genelde Spotfy, Deezer gibi uygulamalara hem para ödememek hem de çok fazla mobil internet kotasına sahip olmamalarından kaynaklı indirip depolamak istiyorlar. Flac kayıtların Mp3 kayıtlara göre müzik kaliteleri daha yüksektir bu yüzden kaliteli müzik ekipmanları olan kullanıcılar daha kalitesi ses kalitesi istemektedir. Flac ile Mp3 arasındaki en büyük fark : Flac 1411 Kbps ses kalitesi sunarken Mp3 en fazla 320 Kbps ses kalitesi sunmaktadır.

Nasıl Flac Müzik İndirilir?

Nasıl flac müzik indirilir buna dair ilk olarak:

  • Deemix programına sahip olmanız gerekiyor. Bu program Deezer API üzerinden size Deezer kütüphanesindeki Flac şarkıları indirmenizde yardımcı olacak.
  • Deezer üyelik gereklidir. İlk ay ücretsiz Hi-Fi desteği olan üyeliğe kayıt olun. Kart bilgilerinizi girin ve sonra kaldırın geri.

Flac Şarkı İndirmek İçin Adımla Şöyle :

Yazı sonundaki linke tıklayarak Deemix programını indirin. Ardından Deezer’ın 1 ay ücretsiz olan Hi-Fi paketine üye olun. Programı indirip kurduysanız ve üyeliğinizde tamamsa Deemix programının ayarlar menüsüne girin.

Açılan ekranda sizden API isteyecektir. Cromium tabanlı bir tarayıcı bu durum için şarttır. Crome, Opera bu iki tarayıcıdan birini açın ve Deezer ‘ın sitesine girin. Ardından az önce aldığınız üyeliği giriş yapın. Açılan Deezer ekranında boş bir yerde sağ tıklayın ve Öğeyi denetle(F12) deyin.

Ekranda ikinci bir ekran açılacaktır. Bu ekranda Application sekmesine giriş yapın. Daha sonra listelenen menüden Cookies sekmesini aşağı doğru genişletin. Karşınıza deezer.com adresi çıkacak ve ona tıklayın. Sağ tarafınızda değerlerin olduğu bir ekran listelenecek.

Burada adı ARL olan satırı bulun. Bu satırın Value değerini komple kopyalayın. Kopyaladığınız bu satırı Deemix programının ayarlar bölümündeki Login/Giriş bölümüne girin ve giriş yapın.

Ayarlar bölümünde aşağı doğru inin Downloads / İndirmeler bölümüne gelin. Orada Preferred Bitrate / Tercih edilmiş Bitrateler (kaliteler) bölümünü FLAC 1411 olarak seçin.

Daha sonra ayarlar bölümünü kapatın ve indirmek istediğiniz sanatçıyı arayın ve indirme işlemini başlatın.

Flac Şarkı İndirmek Zararlı Mı?

  • Flac şarkı indirmek zararlı değildir fakat kullanılan programı işiniz bitince silmenizi tavsiye ederim. Programın arka tarafta bilgisayarınız üzerinde çalışmamalıdır. Çünkü bu programın ne yaptığı hakkında bir bilgimiz yok.
  • Ayrıca ARL kodunu kendi kullandığınız Deezer hesabı üzerinden vermeyin. Yeni hesap açın çünkü hesabınız çalınabilir.
  • ARL kodunu Deemix programına girmeden önce hesabınızdan kredi kartı bilgilerinizi kaldırmayı unutmayın.
  • Flac, Mp3’e göre daha fazla yer kaplamaktadır.

Yukarıda bahsettiğim önlemleri almadan kullanmayınız. Öncelikle yapacağımız işlemler tamamen kullanıcının inisiyatifine bağlıdır. Yani burada yapacağımız işlemler sonrası doğabilecek herhangi bir şeyden dolayı kimse abuk sabuk yorumlar yazmasın ya da beni suçlamasın. Burada sizden gelen soruları cevaplıyorum. Tavsiyem bu yöntemi kullanmadan ayda 20-30 TL neyse verin uygulama üzerinden kullanın.

Flac Müzik İndirmek İçin Gerekli Programlar

//Deemix İndir//

YENİ ÇAĞ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR
DSmart İptal Edip TürkNet'e Geçiş

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIF

  1. Selam, 1 ay bedava Deezer Hi-Fi aboneliğini oluşturdum ama bir sonraki ay farklı mail ve kart bilgileri kullanarak yeniden açsam Deezer bunu farkeder mi?

  2. Hocam bunu ben sormuştum. Yorumları tek tek okuyan ve cevaplayan birisin helal olsun. Flac müzik indirmek için artık eskisi gibi zorlanmayacağım.