Tekno Magazin

DJI Mavic Mini 3 Yolda

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

DJI Mavic Mini 3 yolda. Mavic serisinin Mini ailesine bir yenisi ekleniyor. Dünya drone lideri DJI 249 gram ağırlıkla bir çok kullanıcının yüzünü güldüren Mini ailesine geçtiğimiz aylarsa SE ve 2 modelini eklemişti. Bu modellerde ilk Mini versiyonuna göre iyileştirmeler mevcuttu. 2 Modelinde 4K kamera kalitesi ve anten iyileştirmesi yaparken SE modelinde ise anten ve yazılım iyileştirmeleri mevcuttu.

Mavic Mini 3 serisinde diğer Mini ailesine göre daha iyi rüzgar direnci ve anten kalitesi bekleniyor. Kullanıcılar Mini serisinden oldukça memnun kaldı. Çünkü hobi ve yarı profesyonel işlerde boyundan büyük işler başaran Mini ailesi dünya üzerinde en gözde seri haline geldi. DJI firması Mini ailesini 249 Gram üreterek her kullanıcının yasal yollara başvurmadan kolay prosedürler ile kullanmasını hedefledi. Öyle de oldu diyebiliriz. Çünkü Mini kullanıcılarının ticari drone ehliyetine ihtiyaç duymadan kullanması ve herhangi bir yasal prosedüre maruz kalmaması rakiplerine ve kendi DJI ailesi içerisinde onu kulvarında öne taşıdı.

Mini 3 ise Mavic 3 gibi geliştirilmiş görüntü kalitesi, yazılımsal olarak iyileştirilmiş ve donanım olarak üzerinde daha gelişmiş işlemci gruplarıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor. İnternet sitelerinde bir çok haber ve bilgi mevcut olsa da bunların doğru olmadığını belirtmek isterim.

DJI Mavic Mini 3 Donanım Özellikleri Nedir?

Görünüm olarak diğer Mini ailesi üyelerinden farklı beklenmemekte. Fakat ürün içerisine Wi-Fi sinyalleri yayan kaliteli haberleşme ağı, geliştirilmiş kumanda, rüzgar direncini daha kolay sağlayan sürücü ve motorlar, iyileştirilmiş kamera performansı beklenmekte. Çip olarak da işlem gücü yüksek bir işlemci beklenmekte. Donanımsal olarak sadece tahminler yürütsekte Mini SE ve Mini 2 modellerinde gördüğümüz iyileştirmeler Mini 3 için bir adım gibi görünüyordu. Mini 1 serisinde yaşanan bağlantı sorunlarını ve anten sinyal kalitesini arttırarak çözen DJI firması Mini 3 ailesinde de yazılımsal ve donanımsal olarak iyileştirmelere elbet gidecektir.

DJI Mavic Mini 3 Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Fiyat olarak ülkemizde vergilerin ve dolar kurunun elbet etkisini hissedeceğiz. Tahmini olarak ülkemizde 7000TL ‘a yakın bir fiyat bekleniyor.

Evde Radyo Sunucusu Nasıl Kurulur?
YENİ ÇAĞ ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIF