İnternet

Evde Otururken Yemek Yerken izlenebilecek Youtube Kanalları

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Setup Türk ‘den dev hizmet Evde otururken yemek yerken izlenebilecek Youtube kanallarını sıralıyoruz. Son zamanlar çok fazla evde zaman geçiriyoruz ve artık kendimize alternatifler arıyoruz.Akıllı teknolojinin televizyonumuza kadar gelmesine o kadar çok alıştık ki bir çok platformu kolayca kumandadan takip ediyoruz.

Bir öndeki yazımda sizlere Youtube üzerinden izleyebileceğiniz diziler tavsiye etmiştim göz atabilirsiniz.

Bir tuşla Youtube ‘a girdiğimiz şu dönemde evde neden sıkılalım işte evde otururken yemek yerken izlenebilecek Youtube kanallarını sıralıyoruz.

Evde Otururken Yemek Yerken izlenebilecek Youtube Kanalları
Evde Otururken Yemek Yerken izlenebilecek Youtube Kanalları listesi

Evde Otururken Yemek Yerken izlenebilecek Youtube Kanalları Listesi

1-) İbrahim Selim ile Bu Gece

Ibrahim Selim ile Bu Gece
İbrahim Selim ile Bu Gece

İbrahim Selim ile Bu Gece ‘de gündemi topa tutabilirsiniz,çeşitli alanlarda başarılı misafirleriyle eğlenceli sohbetleri izleyebilirsiniz. Youtube üzerinde başarılı Türk Talkshow programlarından İbrahim Selim ile Bu Gece evde ekran başında eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayabilir.

2-) Mesut Süre Rabarba Talk

Mesut Süre Rabarba Talk
Mesut Süre Rabarba Talk

Her hafta farklı bir konu başlığını göreceğiniz Talk Show’da ağırladığı iki konuğunu ve seyirciyi sohbete kitleyen program. İlişki testi adında yaptığı eğlenceli Youtube programından sevdiğimiz Mesut Süre ‘yi kendi kanalından takip edebilir konukları ve seyircisiyle olan sohbete ortak olabilirsiniz.

3-) 196Sekiz

196sekiz
196sekiz

Armağan Çağlayan’ın sunduğu programda ,Çağlayan farklı konuklar ve hayatlarını merak ettiğimiz yönleriyle ele alıyor.Her fikirden,meslekten insanların katıldığını göreceğiniz Youtube kanalını takip edebilirsiniz.

4-) Cüneyt Özdemir

Cüneyt Özdemir
Cüneyt Özdemir

Televizyonda haber sunuculuğuyla tanıdığımız Cüneyt Özdemir son yıllarda kendine ait Youtube kanalından canlı ve kayıtlı videolarını yayınlamakta . Youtube kanalında konuklarıyla sohbetlerini,gündeme bakış açısını,en yeni haberleri göreceğimiz başarılı vlog ve haber kanalı.

5-) Murat Sen

Murat Sen
Murat Sen

Youtube’da herkesden farklı bakış açısıyla yaklaşımlarda bulunan,keyifli anlatımların olduğu ve daha çok elektronik üzerine detaylı incelemeler ve üretimleri bulabileceğiniz bilgi dolu Youtube kanalı.

6-) Kerem Gök

Kerem Gök
Kerem Gök

Havacılık ile ilgileniyorsanız bu kanal tam size göre. Kerem Gök’ün anlatımıyla havacılık tarihindeki en ilginç kazaları ve olayları bu kanalda izleyebilir bilgi edinebilirsiniz.

7-) Carviser

Carviser
Carviser

Çoğunlukla Fahir Talip ‘in anlatımıyla karşılaşıyor olsanız da kadın gözünden eşi Ebru Talip ‘inde farklı bakış açısını kattığını görebilirsiniz. Otomobilleri göreceğiniz Youtube kanalında özellikler,karşılaştırmalar ve canlı testlerini keyifli sohbetle beraber aktarıyorlar.

8 -) Nejdet Delioğlu

Nejdet Delioğlu
Nejdet Delioğlu

Orta yaş birini görmek ön yargılı yaklaşmanıza neden olabilir fakat emekli birisi olarak üretkenliğine evindeki atölyesinden devam ediyor. Nejdet Delioğlu ‘nun Youtube kanalında elektronik tasarım,tamir ,bakım ve ürün inceleme videolarını bulabilir sizlerde evde denemeler yapabilirsiniz.

9-) Eser Yenenler

Eser Yenenler
Eser Yenenler

BKM ‘den tanıdığımız ve daha sonra bir çok kanalda program yapan Esen Yenenler ‘i eğlenceli ve keyifli sohbetiyle Youtube kanalında izleyebilirsiniz.

10-) ExtremeG

Hayko Çepkin
Hayko Çepkin

Rock müziğin başarılı sanatçılarından Hayko Çepkin. Müziğiyle tanıdığımız Hayko Çepkin ‘i havadan atlarken görmediyseniz takip etmelisiniz. Arkadaşları ve Konuklarıyla beraber çektiği videolarla çeşitli heyecan dolu atlama denemelerini ekranlarınıza getiriyor.

Bu yazımda sizlere evde etururken yemek yerken izlenebilecek Youtube kanallarını listeledim. İzlerken eğleneceğiniz ve bilgi edineceğiniz kanalları takip edebilir can sıkıntınızı geçirebilirsiniz.

Listeleme sıralamasının hiç bir şekilde hiç bir etkene dayalı olmadığını belirtmek istiyorum tamamen rastgele sıralanmıştır.

Diğer yazılarımı da okuyabilirsiniz profilimi ziyaret etmeyi unutmayın Esen kalın.

Uber Tekrar Türkiye 'de
Koronavirüs Aşı Kaydı Yapma

Reactions

0
2
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF