Web

Exxen Abonelik İptal Etme

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Yerli online platformu kullanan kullanıcılar bazı sıkıntılar ve sorunları ya da içeriği beğenmediklerini beyan ederek Exxen abonelik iptal etme hakkında sorular soruyorlar.

Son zamanların en çok konuşulan yerli dizi ve film platformu Exxen kullanıcılar tarafından yoğun eleştiri yağmuruna tutuldu. Twitter ,Facebook gibi sosyal ağlarda olduğu gibi popüler haber ve forum sitelerinde de uzun bir süre konuşulacak gibi duruyor.Beklediklerini karşılamadığından tutun içerikleri eleştirenler, Acun Ilıcalı’nın 40TL olmalı açıklaması ve hatta popüler haber platformu WebTekno ‘nun haberinde kaynak kodlarında konsol logunun asdasd olduğuna kadar her yönüyle eleştirilen ,haberleri yapılan Exxen konuşulmaya da devam edecek gibi duruyor.

Exxen Abonelik İptal Etme
Exxen Abonelik İptal Etme

Exxen Abonelik İptal Etme Nasıl Yapılır ?

Popüler yerli platform Exxen, abonelik iptal etme ile ilgili nasıl adımlar atılır açıklayayım. Abonelik iptal etmek için uygulamaları değil tarayıcınızı kullanın,hesabınıza erişin Profilim ekranında Profilimi sil deyin ve gelen soruya onay verin böylelikle Exxen, abonelik iptal etme işlemini gerçekleştirin bu işlem uygulama üzerinden şuanlık yapılamamaktadır.

WordPress Ping Servisleri
Spotify ve Deezer Arasındaki Fark

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF