Teknoloji

GıbırNet Steam Oyunları

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

GıbırNet steam oyunları oynayabileceğiniz bir ağ paylaşımında bulunuyor. Firma resmi açıklamasında

Steam’den ticari lisans ile satın aldığımız oyunlara erişmek ve ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız videomuzdaki adımları takip edebilirsiniz

https://forum.gibir.net.tr/d/2-hangi-oyunlarin-lisanslarini-satin-almaliyiz

İfadelerini kullanıyor. GıbırNet internet firmasının bu paylaşımı internette viral olmakla beraber herkes tarafından kullanılmaya başlandı.

Firma değerlerin toplamı binlerce T.L. eden bu steam oyunlarını tüm internet kullanıcılarına ücretsiz sunuyor. Kullanıcılar Zerotierone adlı programı kurarak steam üzerinden GıbırNet ağına bağlanıyor böylelikle ücretsiz oyunları indirebiliyorlar.

GıbırNet Steam Oyunları Neler ?

Cs Go , Among Us, DotaOutlast, Cities:Skylines, Half-Life, Battlerite, Postal2, The Whitcher, Warframe, Left 4 Death 2, World of Tank ve daha bir çok oyun.

GıbırNet Steam Üzerinden Neden Ücretsiz Oyun Dağıtıyor ?

GıbırNet Steam üzerinden neden ücretsiz oyun dağıtıyor henüz bilinmemekte. Firmanın bu konuda kendine yararı nedir bilinmiyor fakat insanların temkinli yaklaşmaları gerektiğine dair sosyal ortamlarda oldukça fazla söylenti mevcut. Firma bunu neden yaptığını ,bu konudaki kazancının ne olduğunu açıklamadığı sürece kullanıcılar aklındaki soruya takılacaktır.

Bir çok söylenti arasından sosyal platformlar üzerinde en çok dönen konu bu ağ üzerine katılan kullanıcıların Cpu tüketimlerinin ilginç biçimde arttığı yönünde. Bazı kullanıcıların Cpu kullanımının artmasının sebebi GıbırNet Steam üzerinden ücretsiz oyun verirken kullanıcıların bilgisayarları üzerinden de mining denilen kripto para kazıma işlemini yaptığı yönünde.

Yukarıdaki yazımız firmadan resmi açıklama geldiği zaman güncellenecektir. Bilinçli kullanıcıların bu tür ortak ağlarda başlarına bir çok olayın geleceğini bilmesini istiyoruz tüm saklı bilgileriniz bu tür ağlarda çalınabilir,bilginize.

Cyberpunk 2077 Yaması Ne Zaman Gelecek ?
Youtube Vanced Nedir ?

Reactions

2
4
17
4
3
10
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. Sakın ama sakın denemeyin programı kurduktan sonra başkalarının klasörlerini bilgisayarımda gördüm özel fotoğraflar dosyalar durduk yere suç işlemiş gibi oldum aynı şekilde başkaları da benim klasörlere erişmiştir diye düşünüyorum. Böyle saçma sapan bir işi neden yaptılar anlamak mümkün değil.