Bilgi Köşesi

Harry Potter Dizisi

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Harry Potter sinema serisi izleyenlerin çok hoşuna gitmişti . J. K. Rowling ‘ın kitabından uyarlama film kitlesini yıllardır hiç kaybetmedi öyle ki Warner Bros ‘un ve HBO Max ‘ın ortak üstleneceği Harry Potter dizi çekilme kararı alındığı söylentileri oldukça yaygın.

Yakın zamanda Yüzüklerin Efendisi içinde böyle bir karar izleyiciyi sevindirmişti. Sinema filmlerini dizi olarak yayınlama fikri yakın zamanda maliyetli ama sevilen işler arasında gören yapımcılar bu sefer Harry Potter için harekete geçti denebilir.

Harry Potter Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Henüz hangi platformda ve hangi oyuncuların yer alacağı bilinmezken sosyal medyada konusu hakkında bazı söylentiler yer alıyor. Söylentide Ana karakter Harry ‘nin annesi ve babasının olduğu Harry Potter ‘ın doğumundan yani tüm olayların en başından anlatılacağı söylentiler arasında. Tabi bunlar takipçiler tarafından bir tahminden ibaret.

The Hollywood Reporter ‘ın yayınladığı bilgilere göre “Şu anda stüdyoda ya da yayın platformunda geliştirilmekte olan herhangi bir Harry Potter dizisi yok” açıklaması yer alıyor. Kafaları karıştıran bu açıklamanın asıl kaynaktan gelmesi oldukça şaşırtıcı çünkü bu açıklamanın anlamı böyle bir dizinin yapımı için bir hareket olmadığı yönünde. Yani belkide bütün her şey söylentilerden ibarette olabilir. Açıklama dışında henüz kesin bilgiler olmasa da gelen yeni açıklama ve hareketlere göre buradan sizi bilgilendirmeye devam edeceğim.

Starlink İnternet Kurulumu
Wordpress Korona Virüs Eklentisi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF