Web

2021’in Hızlı WordPress Temaları

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Bazen kaliteli içerik yazmak yeterli olmayabiliyor bir çok unsur sitenizin trafiğini etkiler bu yüzden kullanıcılarınız için hızlı WordPress temalarına sahip olmalısınız.Hızlı temalar sayesin kısa süreli yükleme, site içerisinde hızlı gezinme ve kullanıcılar için kaliteli bir site deneyimi yaşatmanıza olanak sağlar.

Bir çok site trafiğinin bir çoğunu sitesi daha açılmadan kaybetmektedir. İç seo yazımda bahsettiğim kullanıcı deneyimi konusuna girmektedir olayımız. Kullanıcılar sitenizin uzun uzun açılmasını beklemek yerine aynı içerikteki farklı bir siteyi ziyaret etmeyi tercih eder bu yüzden günümüz rekabet ortamında hız her şey denebilir.

2021'in Hızlı WordPress Temaları
2021’in Hızlı WordPress Temaları

JNews Blog Wordpres Teması

JNews Blog teması bilgi içerikli kişisel blog siteleri için gayet uyumlu ve bir çok demosu sayesinde kolay bir şekilde kurulumunu yapabilirsiniz.

Fotomag Magazin ve Resim Sergi Wordpres Teması

Fotoğrafçı ya da bu alanda meraklı birisiyseniz bu Fotomag teması sayesinde çektiğiniz resimleri ve hikayelerini takipçileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Tasty Food Yemek Tarifi Wordpres Teması

Takipçilerinize leziz yemek tarifi vermek istediğinizde kullanmanızı tavsiye ettiğim Tasty Food teması size ve takipçilerinize sorunsuz deneyim yaşatır.

Grand Kişisel Blog & Magazin WordPress Teması

Grand WordPress temasının en sevdiğim yanı çok fazla sade ama çok fazla şık bir tema mobilde biraz ağır kalsa da masaüstün de oldukça hızlı bir tema.Bu temanın bir diğer özelliğide takipçilerinize satış yapmak isterseniz WooCommerce ile de oldukça uyumlu çalışmaktadır.

Wanderland Gezi ve Tanıtım WordPress Teması

Wanderland Teması oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Takipçilerinize gezilerinizi ve çeşitli gezi rehberlerinizi paylaşabileceğiniz yazılarınızın içerisine resim koymaktan asla çekinmeyeceğiniz şık bir wordpress teması.

Bu yazımda çok fazla gözünüze çarpmadığını düşündüğüm ama gayet kullanışlı ve şık temaları kısaca özetledim adreslerini açıklama bölümünde isimlerinin üzerine basarak bulabilirsiniz.Temaların direk demolarını görebilir inceleyebilirsiniz.Hızlı ve şık tema önerileriniz varsa yorum yapabilirsiniz Esen kalın.

Wordpress Jetpack Eklentisi Bağlanmıyor
WooCommerce Kargo Takip Eklentisi

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF