Bilgi Köşesi

Karantina Günlerinde İzlenebilecek Youtube Dizileri

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Karantina günlerinde izlenebilecek Youtube dizilerini sıralıyoruz. Bir çoğunuz evde sıkılıyorsunuz ve kendinize yeni izlenebilecek diziler arıyorsunuz. Karantina günlerinde öğrencilerin evden tıkılıp kaldığı çalışanlarınsa haftasonu tatilinde evden çıkamadığı bugünlerde evde bir şeyler izleyerek yorgunluğunuzu atabilirsiniz ,işte bu listemiz tam size göre Youtube üzerinden izlenebilecek dizileri sırasıyla listeliyorum.Dizilerin sıralamasının tamamen hiç bir etkene dayalı olmadığını rastgele eklendiğini belirtmek istiyorum iyi seyirler…

İşte Karantina Günlerinde İzlenebilecek Youtube Dizileri

1 Erkek 1 Kadın

Bir erkek bir kadın
1 Erkek 1 Kadın

Zeynep ve Ozan’ın çift çatışmalarını ve iki bireyin birbirlerine olan yaklaşımını eğlenceli biçimde ele alan Türk dizisi. Dizi’de evlenmek üzere olan bir kadın ve bir erkeğin yaşadığı sorunlar,uyum problemleri ve çevrelerindeki insanlarla olan diyaloglarını ekranlarına getiriyor.

Behzat Ç.

behzat ç
Behzat Ç

Ankara Polisiyesi olan dizi yaşam içerisinde bir amir ve ekibinin sürüklenişini anlatıyor. Emrah Serbest’in romanlarından uyarlanan Behzat amirin hayatı ve adalet arayışını anlatan dizi ,Türk dizi tarihinde ki en çok izlenen ve unutulmayanlar arasında yer alan efsaneler bölümünde yerini sonsuza dek koruyacak.

Leyla İle Mecnun

leyla ile mecnun
Leyla ile Mecnun

Bir grup Kireçburnu çakallarını ele alan dizi ve onun unutulmayan karakterleri. Leyla ile Mecnun dönemin efsanelerinden bir tanesi denebilir. Mecnun Çınar’ın arkadaşları ve mahallesini gördüğümüz dizide eğlenceli hayatlar içerisinde hüzünleri ele alan Türk absürt komedi dizisi.

Kardeş Payı

Kardeş Payı
Kardeş Payı

Bir mahalleden dünyaya barış ve mutluluk gelebilir mi? hele ki mahallenin kendine hayrı yokken. Tesisatçı kardeşleri ve mahallesini gördüğümüz dizide en kıl ve gıcık olduğumuz Büyük Hilmi’nin bile güzellikten yana olduğunu gördüğümüz herkesin sıradan biri olmadığını ve hepsinin bir hikayesinin olduğunu işleyen Türk komedi dizisi.

Benim Annem Bir Melek

benim annem bir melek
Benim Annem Bir Melek

Başarılı kadrosuyla zamanın en çok izlenen aile dizisi . Dizide bir ailenin ve o aile bireylerinin yaşamla olan eğlenceli ama içten mücadelelerini ele alan 7’den 70’e herkesin soluksuz izlediği dizi.

Kurtlar Vadisi

Kurtlar Vadisi
Kurtlar Vadisi

Şu sıralar yeniden çekileceğini öğrendiğimiz mafya dizisi Kurtlar Vadisi. İlk 100 bölüm kendisi soluksuz izlettiren Çakırlı ve efsane diğer oyuncuların olduğu bölümleri seyredebilirsiniz.

Deli Yürek

deli yürek
Deli Yürek

Türk aksiyon ve dram dizileri arasında en çok izlenenlerden birisidir.Yusuf Miroğlu ve onun askerden sonra değişen hayatını ele alan dizi gündemi ve olayları tüm açıklığıyla işliyor.

Ekmek Teknesi

ekmek teknesi
Ekmek Teknesi

Merhum oyuncu Savaş Dinçer’in başrolde Nusret olarak oynadığı dizi. Fırıncı Nusret’in hayatını,ailesini ve mahallesinde geçen olayları ele alan Türk komedi ve dram dizisi.

Avrupa Yakası

avrupa yakası
Avrupa Yakası

Başarılı kadın Gürse Birsel’in kaleminden izlediğimiz komedi dizisi. Sütçüoğlu ailesini ve bu aile bireylerinin yaşamlarını ve apartmandaki renkli komşularını tek tek doya doya izlediğimiz dizi.

Tatlı Hayat

tatlı hayat
Tatlı Hayat

Abd yapımı The Jeffersons dizisinden uyarlanan yerli sitcom dizisi.İhsan ve Sevinç ‘in hayatlarında bir anda sınıf atlamarını ve hiç alışık olmadıkları bir semtte yeni komşular edinme çabalarını aynı zamanda aile içi atışmalarını izlediğimiz dizi.

Dadı

dadı dizisi
Dadı

Abd yapımı The Nanny’nin dizisinin Türkiye uyarlaması . Evlilik hayali kuran Melek ve onun tezgahtarlıktan dadılığa geçen hayatı. Zengin iş adamının çocuklarına bakıcılık yapan Melek başrolde olmak üzere Haldun Dormen ve Kanan Işık gibi başarılı oyuncuları gördüğümüz dizi.

Belalı Baldız

belalı baldız
Belalı Baldız

Abd yapımı Hope and Faith dizisinden uyarlanan dizi.Başrolde Nurgül Yeşilçay’ı Arzu Parlak olarak gördüğümüz dizi. Dizi setinden kovulan ve kovulduğu için seti yakan Arzu Parlak’ı göreceğimiz komedi dizisinde Ablasının yanına yerleştikten sonraki hayatını eğlenceli bir biçimde dizide işliyorlar.

Hayat Bilgisi

Hayat Bilgisi
Hayat Bilgisi

Afet hoca ,pardon öğretmenin İstanbul’a tayin edilmesinden sonrasını ele alan Türk gençlik ve komedi dizisi. İadealist öğrenmen Afet,haksızlığa hiç bir zaman boyun eğmemiştir ve bu yüzden sürekli Anadolu’da okul okul sürgün edilmiştir. Dizide ideallerinden ve zor hayatının hiç bir yerinde taviz vermeyen öğretmeni göreceğiz.

Sayın Bakanım

sayın bakanım
Sayın Bakanım

Yes Minister adlı İngiliz dizisinden uyarlanan yalnızca 14 bölüm süren Türk siyasi ve komedi dizisi.

Sonuna geldiğimiz listede sizlere karantina günlerinde izlenebilecek Youtube dizilerini sıraladım bu dizileri izleyerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca sizlerinde tavsiye ettiği dizileri aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz İyi seyirler.

Koronavirüs Aşı Kaydı Yapma
Sitene Hava Durumu Ekle

Reactions

2
12
0
1
0
4
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. Bu dizi listesine sahip birinin sinema filmi listesini de merak ediyorum. Dizilerin hepsini umarım izlemişsinizdir.