Tekno Magazin

KLCSosyal Sosyal Medya SMM Panel

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

KLCSosyal Nedir ?

KLCSosyal , bir sosyal medya SMM panelidir, ve size düşük fiyatlarda uygun hizmetler sağlamayı amaçlar. Sosyal medya üzerinde paylaşım yapan bir e ticaret, influser ya da blogger işiyle uğraşan biriyseniz kendinizi daha fazla kitleye duyurabilirsiniz. Kitlenizi arttırıp gelirinizi ve popülerliğinizi arttırın aynı zamanda sizinle işbirliği yapmak isteyen kişilere de en kısa yoldan ulaşın. KLCSosyal sizlere tüm imkanları sağlamak adına hizmet vermektedir.

KLCSosyal` e üyelik girişi yaparak tüm sosyal medya hesaplarınıza uygun hizmeti seçip sipariş verebilirsiniz.
KLCSosyal kesinlikle sosyal medya hesaplarınızın şifresini sizden istemez . Siparişlerinizde sadece kullanıcı adı veya link bilgisi istenmektedir.


KLCSosyal ‘de Ödeme Nasıl Yapılır?

KLCSosyal`e üye girişi yaptıktan sonra bakiye ekle bölümünden dilerseniz kart bilgilerinizi kullanmadan Havale – EFT seçeneği ile bakiye ekleyebilirsiniz. Ödeme bildirimi yaptıktan sonra 10-20 dakika içinde bakiyeniz hesabınıza eklenir.

Hızlı bakiye eklemek isterseniz ödeme kanalımız olan BDDK Lisanslı PayTR tarafından işlenecektir. Yine aynı şekilde iade ve iptal işlemleri de PayTR tarafından hesabınıza aktarılacaktır.

KLCSosyal ‘de Hizmet Kalitesi Nasıl?

KLCSosyal olarak sizlere kaliteli servis sunmayı amaçlıyoruz. Sistemimizde olan servisler ucuz servisler olduğu için orta kaliteli servislerdir. Daha kaliteli servislerde fiyat arttığı için sistemimizde ekli değildir ama isteyen kullanıcılarımız için sisteme ekleme yapılmaktadır.

KLCSosyal’ den Kendi Siteme Ekleme Yapabilir Miyim ?

KLCSosyal sitesinde üye olduktan sonra “API” bölümünde bulunan APİ URL ve API KEY kısmında bulunan kodları kendi sisteminize ekleyerek sizde kendi müşterilerinize satış yapabilirsiniz. Yaptığınız satış başına kendinize bir gelir elde etme imkanını sizlere sağlıyoruz.

KLCSosyal’in Vizyonu

Bütün müşterilerimizi sorunsuz ve hızlı servisler ile buluşturup ucuz fiyat politikamız ile düzenli ve kaliteli hizmet vermek.

İnternette Öne Çıkmanız İçin, Sizlere 10 Yıldır 7/24 Kesintisiz Hizmet Vermekteyiz. Web Site Tasarımı, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Yönetimi ve Facebook, Twitter, Instagram, Youtube Başta Olmak Üzere Birçok Platform İçin; Takipçi, Abone, Beğeni, İzlenme, Etkileşim Hizmetleri Sunmaktayız. Referanslarımıza Göz Atmak ve Daha Fazla Bilgi Almak İçin Sitemizi Ziyaret Edin.

 

En İyi Arkadaşlık ve Mesajlaşma Uygulamaları
KMSPICO Zararlı Mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIF