Tekno Magazin

Nvidia Geforce NOW Türkiye Sunucuları Geliyor

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Nvidia Geforce NOW Türkiye Sunucuları Geliyor . 600’den fazla popüler oyunu bünyesinde barındıran Nvidia Geforce NOW Türkiye’de Türkcell ile anlaşarak ülkemizde sunucu barındıracak.

Nvidia Geforce NOW Nedir ?

Nvidia Geforce NOW düşük sistemli bilgisayarlar için uzaktan bağlantı sağlayarak yüksek donanım ihtiyaçlarını sizin adınıza karşılayarak size oyunu oynatan sistemdir. Çok düşük gecikme sürelerine sahip olmasıyla rahatlıkla uzaktan bağlanıp oyun oynamanızı sağlayabiliyor. Ülkemizde sunucusu olmadığından uzak sunucu olarak Avrupa ‘da en yakın sunuculara bağlanmaktaydık. Türkcell ile anlaşarak ping sorunu yaşamadan daha kaliteli bağlantı sağlayacağımız sunucular artık ülkemizde olacak.

Nvidia Geforce NOW Sistem gereksinimleri

Nvidia Geforce NOW için sistem gereksinimleri her ne kadar düşük olsa da bilgisayarınızın çok eski olması da tavsiye edilmemektedir. İnternet hızınızın daha çok ön planda olduğunu belirtmeliyim. Oyunda yüksek performans için en düşük indirme hızı 25 mbps en düşük yükleme hızı 5 mbps olarak testler sonucu söylenmektedir ama en uygunu 50 ile 100 mbps arası indirme hızı, 5 ile 10 mbps arası yükleme hızıdır.

Starlink Uyduları Nasıl Fırlatılıyor ?
Facebook Temsilci Atıyor

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF