Ödeme ve Teslimat

1) Sitemiz üzerinden kredi kartları/Banka Kartları İle
*Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ve online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

2) Sipariş Bedeli İadesi
*Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda 3 (üç) iş günü içerisinde ürün bedelini satın alım esnasında kullanmış olduğunuz banka kartı veya kredi kartınıza iade eder.

*Kopyalanabilir ve depolanabilir yazılım ile aygıtların yani cd, dvd, usb, program ve çeşitli yazılımların kesinlikle iadesi yoktur.

3) Teslimat
*Setup Türk üzerinden sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
*Setup Türk üzerinden sipariş etmiş olduğunuz indirilebilir ürünler sipariş bitiminde panelinizde indirilmeye hazır hale gelmektedir.
*Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
*Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.
*Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
*Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Yanlış yada eksik bilgi veren veya verilen iletişim ağları üzerinden hiç bir türlü bağlantı kurulaman müşterilerimizle ilgili para iadesi kargo ücreti kesildikten sonra tekrar hesaplanır ve iade ödeme yapılan banka/kredi kartına yapılır.

4) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar banka veya kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı resim çekerek en kısa zamanda iletişim sayfamızda belirtilmiş herhangi bir iletişim ağını kullanarak bildiriniz.
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.