Web

Trendyol Benzeri WordPress Tema

1
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Trendyol benzeri WordPress tema. Woocommerce tabanlı alışveriş sitesi kuracak olanların işine yarabilecek bu tema ile popüler alışveriş sitesi Trendyol ‘a benzer bir site kurulumu yapabilirsiniz. Woocommerce Trendyol temasını özgür biçimde tüm kullanıcılar kendi sitesine uyarlayabilir.

Temanın Trendyol ‘a benzetilmesindeki sebep ana sayfasının Trendyol gibi banner düzeninde ayarlanmasıdır. Yani anasayfada ürün listelemek yerine kategori ve markalara ait bannerlar ile ürün, marka ya da kategori sayfasına yönlendirme yapabilirsiniz. Kullanacak kişilere tavsiyem hazırladığınız bannerları uygun boyutlara düşürürseniz sayfa yüklenme hızınızda problem yaşamazsınız.

Woocommerce Trendyol teması ayrıca geliştirilmeye de müsait. Amatör ve profesyonel geliştiriciler bu tema üzerinde değişiklikler yaparak kendilerine uyarlayabilir. Geliştiricisi tarafından tamamen kullanıcıya açık kodlarıyla beraber sunulmaktadır.

Woocommerce Trendyol Teması Hız Testleri

PageSpeed Insights : Mobil 93 / Masaüstü 98
Gtmetrix : Performance 52% / Structure 88%
Sayfa yüklenme hızı (ortak) : 4ms

Trendyol Benzeri WoocommerceTema
Trendyol Benzeri WordPress Tema

Woocommerce Trendyol Teması Nasıl Kurulur?

İndirdiğiniz dosyayı isterseniz WordPress / Görünüm / Yeni Ekle bölümünden yükleyebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise FTP ile sitenizin sunucuna bağlanıp kurulu dosyaların olduğu bölüme erişin. Eriştiğiniz sayfada WP-Content / Themes klasörünün içerisine tüm dosyaları yükleyin. Temayı yükledikten sonra etkinleştirin.

Temanın düzgün çalışması için aşağıdaki eklentileri kurun :

 • Advanced Custom Fields
 • Custom Post Types
 • Woocommerce

Eklenti kurulumu tamamlandıktan sonra trendwp.WordPress.2021-05-25.xml isimli dosyayı siteye import edin ve hepsi bu kadar.

WordPress Trendyol Teması İndir

NOT: Bu tema sitemize ait değildir.

Not2: İndirme linklerinde sorun oluşabiliyor bu ve bu gibi durumlarda bize yorum yazarak bilgi verebilirsiniz.

Web Sitesi Nasıl Hızlandırılır?
Güncellemeleri Kapatmak Doğru Mu?

Reactions

14
12
5
0
0
1
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

    • Akşam deneyip sorunla karşılaşırsam size dönüş sağlayacağım. Eğer xml örneğini yüklerken sorun yaşıyorsanız hosting hesabınızın yükleme süresini uzatın. Yinede çözüm olmazsa örnek olmadan tema ile sayfa oluşturmaya çalışın.
     *Düzenleme : hocam xml yüklerken ben sorunla karşılaşmadım sunucu yükleme kapasitesini ve süresini arttırın deneyin isterseniz.

  • Merhaba, zararlı bir kodlama yok fakat açık kaynak kodlu olduğundan önleminizi almadan kullanmanızı tavsiye etmem.

 1. Oldukça başarılı bir proje. Elimin altında bulunsun diye indirdim. İnternette bir çok muadili var ama bu ayrı hoşuma gitti. WordPress trendyol temalarının arasında en beğendiğim gerçekten.