Teknoloji

Turknet Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşılır?

9
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Turknet müşteri hizmetlerine nasıl ulaşılır ve arıza kaydı nasıl oluşturulur bunu detaylı biçimde bahsedeceğim. Türknet altyapısına sahip kullanıcılar farklı internet servis sağlayıcılarından geçiş yaptıktan sonra aktif olarak kullandıkları internetleri için müşteri temsilcisine bağlanma sıkıntısı yaşayabiliyorlar. Türkiye geneli arıza kaydı ve diğer bilgi işlemleri için genelde telefon ile iletişim kurarız. Dünya genelinde bir çok kurumsal firma bu hizmeti artık kaldırıp yerine mail ya da kendi oluşturdukları sistem içinde arıza kaydı bırakma yöntemlerini geliştirdiler.

Türknet Online İşlemler

Türknet online işlemler alanından Teknik & Destek ardından Yardım Merkezi sekmesine giriş yapın. Bu alanda sorununuz ile ilgili seçeneğe giriş yapın ve devamındaki aşamaları yapın. Müşteri temsilcisi ile ilgili geri dönüşleri de yine Teknik & Destek menüsünden Destek Kayıtları sekmesine bakabilirsiniz. Ortalama 1 saat içerisinde gerekiyorsa cepten ya da online üzerinden size dönüş sağlanıyor.

Bu yöntemin amacı müşteri hizmetleri kalitesini arttırıp daha kısa sürede hızlı sonuç vermek hedeflenmiştir. Türknet paketlerinin taahhüt olmadan yapılması kullanıcıların sonuç alamadıklarında hemen sonlandırma güvencesini ellerinde tutmasına neden olmakta. Türknet müşteri hizmetlerine mobil uygulamaları ya da bilgisayarınızın tarayıcısı üzerinden anında ulaşabilir sonuç odaklı cevaplar alabilirsiniz.

Yurtdışından Telefon Getirtmek ve Kaydettirmek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIF

  1. Türk telekomdan geçtim Türknet e yıllardır hiç aramadım ihtiyaçta duymadım. Türk telekom kullanırken artık hangi vardiyada hangi müşteri temsilcisi çıkacak karşıma ezberlemiştim.

  2. 3 yıldır hem işyerimde hemde evimde Türknet kullanıyorum. Kurulum sonrası bir daha hiç aramadım bir kaç kez onlar aradılar o kadar. Bence bir firma işini iyi yapmalı eğer müşteri temsilcisine yatırım yapıp altyapısını sallamıyorsa zaten tercih etmeyin.

  3. Türknet müşteri temsilcisine ulaşamadığını söyleyenler birde dumanla denesin belki öyle ulaşırlar.

  4. Kurumsal her firmanın artık bu yönteme geçmesi gerekiyor. Saatlerce telefon başında beklemektense yazışmak bence daha kolay.