Bilgi Köşesi

Vazgeçtim İnan Coverları

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Rap müzik sanatçısı Sagopa Kajmer’in Sarkastik EP albümünde yer alan müziği için yapılmış en iyi Vazgeçtim İnan Coverlarını listeliyoruz.

Müzik son zamanlarda İrem Derici’nin efsane yorumuyla gündeme oturması farklı türde diğer yorumları da gündeme getirdi. Video paylaşım ağı Youtube’da bir çok sanatçı akustik,rock,pop biçimde Vazgeçtim İnan coverlarını sergiliyor işte sizler için seçtiklerim.

Vazgeçtim İnan Coverları

Sagopa Kajmer Vazgeçtim İnan

Orijinal haliyle Sagopa’dan dinlemediyseniz eğer önce sahibinin sesinden dinlemenizi tavsiye ederim. Sagopa,Vazgeçtim İnan şarkısı için katıldığı Youtube kanalı Emre Yücelen İle Stüdyo Sohbetleri programında Pop müziği düşünerek yaptığını ifade ediyor.

İrem Derici – Vazgeçtim İnan

Şarkıya sesiyle ve tarzıyla farklı bir açı getiren İrem Derici oldukça başarılı bir iş çıkarıyor.Şarkı yayınlandıktan 10 gün sonra Youtube üzerinde 3 Milyon izlemeye ulaşmıştır.

Tuğçe Haşimoğlu Vazgeçtim İnan

Pop cover olurda Rock cover olmaz mı ? bence olur. Aslında bu cover hemen hemen 1 sene önce Tuğçe Haşimoğlu tarafından yayınlanmış ve 754bin izleme almış .

Gülşah Yaldız Vazgeçtim İnan

Bir diğer başarılı rock tarzı söylenen Vazgeçtim İnan şarkısı da Gülşah Yaldız tarafından Youtube üzerine yüklenmiş. Bu paylaşım sanırım ilk paylaşılan coverlardan bir tanesi şarkı 9 Aralık 2019’da yayınlanmıştır.

Faruk Polat Vazgeçtim İnan

Bir diğer başarılı cover da Faruk Polat tarafından 17 Nisan 2020’de Youtube’a yüklenmiş. Bu sefer başarılı bir akustik bir cover dinliyoruz.

Marla Deep Vazgeçtim İnan

Son olarak’da dinleyip beğendiğim autotune kullanılarak yapılmış başarılı Cover’da Marla Deep tarafından yüklenmiş. 11 Nisan 2020’de yüklenen video bizimle beraber 4.444bin izlemeye ulaştı .

Kişisel Verileri Koruma Kurumu’ndan WhatsApp Açıklaması Geldi
İçimdeki Deniz Filmi

Reactions

0
1
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF