Web

WooCommerce Kargo Takip Eklentisi

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

WordPress kullanan alışveriş siteleri WooCommerce kargo takip eklentisi sayesinde müşterilerine kargo paketleri hakkında bilgi verecek kodu ve firma bilgilerini paylaşabiliyor.

Bu yazımda tanıtacağım eklenti : WooCommerce Shipping Tracking

Bu eklenti WooCommerce ile uyumlu çalışmaktadır ve Türkçe dil desteğide mevcut eğer eksik ya da çevrilmemiş yerler varsa dil çevirme yazımı inceleyebilirsiniz. Müşterinize kargo takip notu eklediğiniz zaman sadece panele düşmüyor aynı zamanda bildirim maili de gidiyor.Kargo takip notunuzu içerisinde seçtiğini bir kelimeyi link haline getirebiliyorsunuz.

WooCommerce Kargo Takip Eklentisi Özellikleri


WCST, WPML’yi destekler, mağaza yöneticisinin yüklü her dil için HTML Parçacıkları tanımlamasına olanak tanır. 
Bir dil için bir mesaj eklemek için, mağaza yöneticisinin yalnızca WPML seçicide istenen dili seçmesi, metni girmesi ve kaydetmesi yeterlidir!
Mağaza yöneticisi artık her siparişi düzenlemeden “Hızlı atama” menüsünü kullanarak doğrudan bir siparişe gönderim bilgisi atayabilir. 
Bu eklentiyi sadece birkaç tıklamayla kullanarak siparişe gönderim bilgisi atayabilir, durumunu ayarlayabilir ve isteğe bağlı olarak müşteriye durum bildirimi e-postasını yeniden gönderebilirsiniz!
Ayrıca seçenek menüsünde “favori” bir nakliye şirketi de seçebilirsiniz. Bu, izleme kodu gönderimi sırasında önceden seçilecektir!
Yerel WooCommerce işlevleri, WooCommerce için Tablo Ücreti Gönderimi veya WooThemes tarafından Tablo Ücreti Gönderimi kullanılarak tanımlanan her bir gönderim ücreti için bir teslimat tahmini tanımlayabilirsiniz.
E-posta Şablonu ve Sipariş ayrıntıları sayfasına dahil edilen HTML pasajını özelleştirmek ister misiniz? Mümkün! Şablonları doğrudan yönetici menüsünden özelleştirebilirsiniz.

Umarım eklenti işinizi görür uzun zamandır kullandığım ve sorun çıkartmayan bir eklentidir kendisi ihtiyacınız varsa kullanmanızı tavsiye ederim.

2021'in Hızlı WordPress Temaları
Türkiye'ye Temsilci Atamayanlar Reklam Veremeyecek

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF