Web

WooCommerce Rest Apı Oluşturma

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

WooCommerce Rest Apı oluşturma işlemi mağazanızın başka entegrasyonlarla bağlantı sağlamasını,veri alışverişini sağlar. Çeşitli stok yazılımlarıyla bu sayede iletişim kurabilir stoklarınızı sürekli güncel tutabilirsiniz.

WooCommerce Apı oluşturma işlemi genelde stok kontrol programları,fatura yazdırma,muhasebe programlarında gerekmektedir. Apı sayesinde WooCommerce otomatik haberleşerek işlerinizi yapabilir.

WooCommerce Rest Apı Oluşturmak İçin Sırasıyla

  • WordPress panelimizden WooCommerce Sekmesine Giriyoruz,
  • Ayarlar sayfasını açıyoruz,
  • Gelişmiş sekmesini açıyoruz,
  • REST API sekmesine giriyoruz,
  • Anahtar Ekle butonuna tıklıyoruz.
WooCommerce Rest Apı Oluşturma
WooCommerce Rest Apı Oluşturma

Anahtar Detayları sayfasında

Açıklama : Birden fazla apı oluşturanlar karıştırmamak için açıklamada kullanacağı alanı belirtsinler ilerde kaldırmada sorun yaşamazlar.
Kullanıcı : Adminlerden birinin mail adresini yazın.
İzinler : İzinler güvenli olmayan yazılımlarda sadece Oku ya da Yaz seçilir ama güvenilir firmaların yazılımlarına Oku/Yaz seçeneği önerilir.

Satıları doldurduktan sonra API anahtarı oluştur butonuna basıyoruz.

WooCommerce Rest Api Olusturmak
WooCommerce Rest Apı Oluşturmak

API anahtarı başarıyla oluşturuldu. Yeni anahtarlarınızı şimdi kopyaladığınızdan emin olunuz çünkü bu sayfayı terk ettiğinizde gizli anahtar gizlenecektir uyarısını dikkate alın ve yukarıdaki bilgileri uygun bir yere kopyalayın. Bilgileri tekrar göremezsiniz.

WooCommerce Rest Apı Oluşturma işlemi bu kadar güvenliğiniz için bu bilgileri kimseyle paylaşmamaya özen gösterin işiniz bittiğinde ya da yeni bir yazılıma geçeceğinizde anahtarı iptal et butonunu kullanarak Tüketici anahtarı ve Tüketici gizli anahtarını kaldırın her yeni program için yeniden oluşturun . Böylelikle mağazanızın güvenliğini sağlamış olursunuz.

Türk Tır Şoförlerinin Video Kanalları
Netflix Şubat Ayında Yayınlanacak Dizi ve Filmleri

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF