E Ticaret

WooCommerce Sipariş İptal Et Butonu

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

WordPress kullanarak web sitelerinde satış yapan e ticaret sitesi sakinleri WooCommerce Sipariş İptal Et Butonuna ihtiyaç duyabiliyorlar, müşterileri telefon,mail ya da çeşitli yöntemlerle mesaj atarak siparişlerini değiştirmek veya iade etmek isterken bu gibi durumlardan site sakinleri hoşnut olmayabiliyor. Online alışveriş haftanın belirli günü ve saatleri değil her zaman gerçekleşen bir işlemdir.Gece saatlerinde telefonunuza kimse mesaj atmak istemezken siparişlerim sayfanıza koyacağınız buton ile herkes gerekli açıklama ile siparişlerini iptal ya da iade edebilirler.

WooCommerce sipariş iptal et butonu için size iki eklenti tavsiye edeceğim

Çok ücretli ve ücretsiz eklenti deneme imkanım oldu aralarında kendiminde evet bu eklentiler sorunsuz ve başarılı dediğim iki adet eklenti mevcut bu eklentilerden birisi Wc cancel order diğeri Cancel order request for WooCommerce .

İkisinide kullandığım süre zarfında edindiğim deneyimleri sizlere detaylarla anlatacağım.

Wc cancel order

Eklenti en yeni WordPress sürümünde dahi sorunsuz çalışmaktadır . Eklenti müşterinin siparişlerim ekranına buton koyarak sipariş veren kişinin siparişini iptal etmek istediğini WooCommerce paneline iletiyor.Sorunsuz bir biçimde de bu görevini yerine getiriyor ama eksik bir yanı var. Eksikliği bana sorarsanız müşteri butona dokunur dokunmaz iptal etmesi arkadaş bi sor de ki neden iptal ediyon iptal etmeye kesin niyetin var mı ama malesef direk yanlışlıkla bile basılsa iptal oluyor.

Cancel order request for WooCommerce

Bu eklenti diğer arkadaşın size göre bilmem belki bir önceki size yeterli olabilir ama bana göre eksik gelen yönünü tamamlamış .Yani eklenti diğeriyle aynı mantıkta çalışıyor aralarında hiç bir fark yok ama bu arkadaş iptal ederken müşteriye çeşitli sorular sormanızı ya da müşterinin neden iptal ettiğini yazmasını sağlayan ufak bir ekranı karşısına çıkarıyor yani istediğim şeyi yapıyor.

Yukarıda listelediğim iki eklenti içinde şunu diyebilirim ki oldukça sorunsuz çalışıyorlar. Aralarındaki farkı ve indirme linklerini zaten belirttim eklenti sayfasını ziyaret ederek üreticisinin ve diğer kullanıcılarının yorumlarını görebilirsiniz.

Bu eklentilerin anlattığım sipariş iptal et butonuna basma esnasında çıkan soru ekranı dışındaki her şeyi aynıdır.

Bu yazımda size WooCommerce Sipariş İptal Et Butonu için eklenti tavsiyesi verdim diğer yazılarım için takipte kalın. Esenlikler.

Wordpress Tema ve Eklenti Dilini Değiştirme
Meta Etiketleri

Reactions

4
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. WordPress alışveriş sitelerinde ve satın alınan temalarda olmayan ama olması gereken bir özellik. Sipariş iptal etme hakkında internette çok araştırdım ve sitenizde buldum ayrıca iki farklı eklentiyide karşılaştırmışsınız oldukça yararlı bir makale tebrik ederim.

  2. İşte aranan fedakarlık işte aranan makale işte aranan blog hocam elin kolun dert görmesin.