E Ticaret

WooCommerce Toplu Fiyat Güncelleme Eklentisi

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

WooCommerce toplu fiyat güncelleme eklentisini ücretsiz olarak paylaşıyorum. Woocommerce alışveriş sitelerinin toplu fiyat güncelleme ihtiyaçlarını karşılayan bu eklenti aynı anda tüm ürünlere % ya da rakam cinsinden fiyat zammı yapmanıza olanak sağlıyor. Toplu olarak yapabileceğiniz bu değişikliği sayesinde tüm WordPress ‘i yormayan bu hafif eklenti işinizi oldukça fazla görecektir.

WooCommerce Toplu Fiyat Güncelleme Eklentisi Kurulumu ve Detayları

WooCommerce Toplu Fiyat Güncelleme Eklentisi
WooCommerce Toplu Fiyat Güncelleme Eklentisi

WooCommerce toplu fiyat güncelleme eklentisini, eklentiler bölümünden yeni ekle yaparak aşağıdaki linkten indirdiğiniz dosyayı kurun. Kurulumdan sonra Ayarlar – > Woocommerce Fiyat Güncelleme sekmesine girin.

Ekleme tipi seçin yazısının karşısındaki menüden yüzde olarak veya fiyat olarak ekleme yapabilirsiniz.

Ekleme tipini seçtikten sonra fiyat kutusuna girmek istediğini tutarı belirtin ve fiyat ekle deyin. Fiyat ekle dedikten sonra bir kaç saniye sayfanın yeniden yüklenmesini bekleyin ve WooCommerce Toplu Fiyat Güncelleme Eklentisi için hepsi bu kadar.

Dosya Şifresi : setupturk.com

Dosya kaldırılmış ve link kırık olmuş olabilir eğer bu durumla karşılaşırsanız yorum olarak yazın en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

Dip not : Bu eklentiyi kullanan arkadaşların bir çoğu müşterileri istediği için ya da kendi web sitesinde kullanmak için buraya gelip eklentiyi indirip kuruyor. Eklenti üzerinden para kazanıp ya da bu eklentiyi ücretsiz kullanıp sonra şahsıma küfür eden kişiler yüzünden ücretsiz bir şey paylaşmanın doğru olmadığına kanaat getirdim. Emek verilen her şeyin bir değeri vardır değer biçilmeyen her şeyi değersizleştirenler yüzünden ücretsiz eklenti paylaşımım olmayacaktır bundan sonra.

Eklenti sınırsız sürüm 100 TL

Wordpress Güvenlik Önlemleri
Martfury Wordpress Teması Türkçeleştirme

Reactions

2
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF

  1. Varyasyonlu ürünler Woocommerce ürün listesinde gözükmesi gerekiyor ürün içerisine ekli olarak eklediğiniz ürünlerde fiyat artışı yapmamakta.