Bilgi Köşesi

Yüksek Kaliteli Mp3 İndirme

0
Lütfen giriş ya da Üye ol gönderileri beğen

Yüksek kaliteli mp3 indirmek isteyenler genelde arabalarında ,evlerinde ya da satın aldıkları yeni kulaklıklarında kaliteyi doruklarına kadar yaşamak istiyor. Yüksek kaliteli mp3 indirmek çok zor değil bir çok program ve web sitesi bunu size sağlıyor fakat indirdiğiniz müziklerin çok fazla telefon ve diğer hafızalı aygıtlarda yer kaplaması büyük sorunlardan birisi.

Eğer yüksek kalite de müzik dinlemek istiyorsanız çeşitli dönüştürücüler kullanmak yerine ses kaydı alın. Örneğin spotfy premium üyeliğiniz var audacity programını kullanarak sesi birebir kayıt edebilirsiniz zaten program çeşitli biçimlendirme işlemlerinde de size yardımcı oluyor kesin biçin kendinize göre ayarlayın ve kayıt edin.

İnternette her zaman doğru kaynak bulamayabilirsiniz.Kullanacağınız crackli programlar çeşitli virüs içeriyor en kolay ve basit bu yöntem ile tüm platformlardan kolayca yüksek kalite mp3 indirebilirsiniz ya da kayıt edebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Mp3 İndirme İşlemi

Öncelikle bilgisayarımızın sağ alt tarafta bulunan hoparlör simgesine sağ tıklayalım ve kayıt aygıtlarına gidelim.

Açılan Ekranda ;

resim 2021 03 19 223307
Kayıt Aygıtları
  • Boş alanda sağ tıklayıp açılan penceredeki iki seçeneğide aktif ediyoruz.
  • Daha sonra Stereo Karışımı seçeneği karşımıza çıkacak üzerine gelip sağ tıklayın ve Etkinleştir deyin.
  • Stereo Karışımı dışındaki tüm seçenekleri Devre Dışı bırakın.

Bilgisayarımıza Audacity programını kuruyoruz . Bu programın ses kayıt özelliğinden faydalanacağız, az önce yaptığımız işlem sonrası artık kayıt esnasında sadece sistem üzerindeki sesleri kayıt edecek.

Yuksek Kaliteli Mp3 Indirme
Yüksek Kaliteli Mp3 İndirme

Bundan sonraki işlem Deezer ve Spotify gibi uygulamalar üzerinden müzik açıp Audacity ile kayıt etmeye bakıyor. Hem müzik dinleyin hemde duyduğunuz kalitede ses kaydı yapın işte hepsi bu kadar.

Seo Giriş
Web Sitemde Stoksuz Satış Yapmak İstiyorum

Reactions

0
0
0
0
0
0
Zaten tepki gösterdin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIF